tu jesteś:Mieszkanie w PoznaniuOferta mieszkańPoznań Malta, Zodiak
Strona główna

Poznań Malta, Osiedle Zodiak, ul.Bliźniąt

Kompleks mieszkaniowy Rubikon

Nieruchomość

Nowoczesna architektura w połączeniu z bardzo wysokim standardem wykończenia mieszkań stworzą dla Państwa idealne miejsce do zamieszkania. Budynek, stanowiący jedną bryłę, podzielony jest na 3 segmenty o zróżnicowanej wysokości, z czego segment najwyższy (8 pięter) oraz średniej wysokości (5 pięter) wyposażone są w windę.

Miejsce

Budynek zlokalizowany jest nad Maltą, w dzielnicy Nowe Miasto, przy ulicy Bliźniąt 12. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Jezioro Maltańskie wraz z całą infrastrukturą usługowo-wypoczynkową oraz poznańskie Nowe ZOO. W bliskiej odległości znajdą Państwo również kompleks handlowy „M1” oraz nowo powstałe wielofunkcyjne centrum handlowo-rozrywkowe „Galeria Malta”. Do ścisłego centrum Poznania można dotrzeć w zaledwie kilka minut za pomocą komunikacji miejskiej.

W ofercie znajduje się 56 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Powierzchnia najmniejszego z mieszkań to nieco ponad 43 m², a największego 83 m². Wszystkie oferowane mieszkania posiadają balkon lub loggię. Do dyspozycji mieszkańców oddany został również parking - zarówno podziemny jak i naziemny.

Strona główna